Dietetyk/ konsultant poszukiwany!

W związku z rozwojem firmy poszukujemy dietetyka/ konsultanta do tworzenia artykułów na nasze serwisy internetowe :

Dietetyk/ Dziennikarz

Miejsce pracy: Warszawa, możliwość pracy zdalnej

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i redagowanie artykułów prasowych o tematyce: diety, zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna
  • opracowanie strategii powstających serwisów, ustalanie tematyki
  • tworzenie planów żywieniowych

Wymagania:

  • obszerna wiedza z zakresu zdrowego odżywiania
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: żywienie i dietetyka, biologia, chemia i pochodne)
  • zainteresowanie aktywnością fizyczną
  • lekkie pióro
  • punktualność
  • mile widziane doświadczenie dziennikarskie
  • rzetelność

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie efektywnościowe (za artykuł)
  • publikacje w kilku najlepszych serwisach branży wellness
  • udział w ogólnopolskim projekcie budowania świadomości zdrowego odżywiania
  • możliwość pracy zdalnej

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.

dodane przez polonez1

Komentarze
Ostatnie:
15.03.2015 15:26
Dodał(a): ~j
Na jaki adres mailowy można wysyłać CV?
27.02.2015 12:19
Dodał(a): ~gosc
gdzie jest kontakt, żeby aplikować ?