Asystenta/-ki Koordynatora Projektów

Fundacja Rozwoju Talentów, w związku z rozwojem działalności, poszukuje osoby na stanowisko:Asystenta/-ki Koordynatora Projektów

Zakres obowiązków:

  • Pomoc przy projekcie Student Na Rynku Pracy
  • Współprowadzenie działań rekrutacyjnych i promocyjnych
  • Zarządzanie Bazą Talentów
  • Kontakt z klientem zewnętrznym
  • Wyszukiwanie i aktualizacja bazy uniwersytetów, wypełnianie aplikacji w 2 wersjach językowych (polski i angielski)
  •   Analiza rynku i konkurencji

Wymagania:

  • Dokładność i skrupulatność
  • Dbanie o jakość
  • Posiadanie zdolności analitycznych
  • Umiejętne zarządzanie pracą własną
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • 3 - miesięczny płatny staż z możliwością zatrudnienia
  • termin rozpoczęcia marzec 2015
  • współpraca z klientem zagranicznym
  • udział w ciekawych projektach
  • elastyczny grafik, min. 20h/tydz.
  • wsparcie ze strony doświadczonych specjalistów
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

 Jak się zarejestrować?

Krok 1

Wejdźcie na stronę www.FundacjaRozwojuTalentow.pl

 Krok 2

Wypełnijcie formularz rejestracyjny i zainwestujcie w swoją przyszłość!

 Rejestracja trwa tylko do 1 marca 2015r.

dodane przez Fundacja Rozwoju Talentów