Poszukujemy dziennikarza finansowego!

W związku z rozwojem serwisu poszukujemy dziennikarza finansowego!

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy dziennikarza finansowego do tworzenia artykułów na nasze serwisy internetowe :

Dziennikarz Finansowy Miejsce pracy:Warszawa

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i redagowanie artykułów prasowych o tematyce: bankowość, finanse osobiste

Wymagania:

  • znajomość rynku bankowego
  • lekkie pióro
  • punktualność
  • mile widziane doświadczenie dziennikarskie

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie efektywnościowe (za artykuł)
  • publikacje w kilku najlepszych serwisach branży finansowej
  • udział w ogólnopolskim projekcie budowania świadomości finansowej
  • możliwość pracy zdalnej (elastyczne godziny pracy)
Wszelkie informacje prosimy kierować na adres email : bezpiecznyzysk@gmail.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.

dodane przez sylwianitecka