Asystentka Zarządu z językiem niemieckim

Znana spółka akcyjna z branży sportowej poszukuje Asystentki Zarządu z językiem niemieekim

Dla naszego Klienta, spółki akcyjnej z branży sportowej, z siedzibą w Gdańsku, poszukujemy:

ASYSTENT/KA ZARZĄDU

Nr Ref.: AZ/G/01/2015

Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • obsługa administracyjna Biura Zarządu
  • zapewnienie sprawnego obiegu dokumentacji firmowej i korespondencji
  • organizowanie spotkań biznesowych i podróży służbowych
  • prowadzenie kalendarza Zarządu
  • przygotowywanie prezentacji, redagowanie dokumentów i pism, sporządzanie notatek ze spotkań
  • wsparcie Zarządu w zakresie administracyjnym i logistycznym

Wymagania:

·         wykształcenie wyższe

·         doświadczenie na stanowisku Asystentki, Sekretarki

·         biegła znajomość języka niemieckiego

·         bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, MS Power Point, MS Outlook

·         dobra organizacja pracy własnej i terminowość

·         samodzielność

·         umiejętność pracy pod presją czasu

·         wysoka kultura osobista

Co oferujemy?

·         możliwość poznania specyfiki funkcjonowania firmy oraz procesów w niej zachodzących

·         umowę o pracę

·         atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacje z uwzględnieniem numeru referencyjnego w tytule wiadomości, prosimy przesyłać na adres: adziadura@bcslegal.pl .Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: ž”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997, Dz. U. nr 133, poz. 883”

Rejestr Agencji Zatrudnienia nr 5071

dodane przez BCSystems