Asystent Działu ds. Wsparcia Przewoźników

Agencja pracy Polvik Sp. z o.o. dla swojego klienta, wiodącej firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie, poszukuje pracownika na stanowisko: Asystent Działu ds. Wsparcia Przewoźników

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • współpraca z międzynarodowymi dostawcami i biurami w całej Europie w celu zapewnienia pomocy związanej ze sprzętem spedycyjnym
  • wsparcie klientów w problematycznych sytuacjach
  • współpraca z klientem wewnętrznym

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w wykonywaniu usług z zakresu mechaniki samochodowej
  • znajomość zagadnień mechaniki samochodowej
  • wykształcenie średnie: kierunki techniczne bądź transport
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • dokładność, skrupulatność
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole, w międzynarodowej firmie branży TSL
  • atrakcyjne warunki pracy, pakiet socjalny
  • możliwość wdrażania nowych pomysłów
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny, na adres:

rekrutacja@polvik.com

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”

dodane przez polvik