UCZ SIĘ I PRACUJ-specjalista ds. sprzedaży

Delta Contact prowadzi rekrutację na stanowisko SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Zadania: telefoniczny kontakt z klientami segmentu Biznes w celu prezentacji i sprzedaży produktów wydawnictwa branżowego.

Co gwarantujemy ?
• Stabilne zatrudnienie
• praca w godzinach 8-15 od poniedziałku do piątku
• Stałą stawkę za godzinę pracy
• Stawkę, która wzrasta wraz ze stażem pracy w firmie
• prowizje + bonusy konkursowe
• Szanse na rozwój – wewnętrzne awanse poprzez konkursy
• Super atmosferę, którą tworzą ludzie w różnym wieku
• Profesjonalne szkolenia
• Wynagrodzenie zawsze w terminie

Czego oczekujemy ?
• poprawnej wymowy
• komunikatywności
• pozytywnego nastawienia
• motywacji do pracy

Jeżeli zależy Ci na udanym powrocie na rynek pracy, podnoszeniu swoich kwalifikacji, a jednocześnie chcesz pogodzić pracę z wychowaniem dziecka - dołącz do naszego zespołu

Pamiętaj o klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami”.
Wyślij CV na adres:rekrutacja@deltacontact.pl

dodane przez Delta Contact