Data ważności ogłoszenia: 2015-02-18 23:00

Asystent / Asystentka ds. administracyjno - marketingowych

J&M Job Service jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11229. W chwili obecnej, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży materiałów budowlanych, poszukuje osoby do pracy w centrum budowlanym na stanowisku:

Obowiązki:

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie ewidencja gadżetów marketingowych, przygotowywanie poczty, odbieranie zamówień.

Wymagania:

  • dobra znajomość obsługi komputera
  • dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • mile widziany status studenta
  • dyspozycyjność ok. 20 godzin tygodniowo

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • narzędzia pracy adekwatne do stanowiska
  • wynagrodzenie 800 zł netto bądź stawka godzinowa 10 zł netto / godzina
  • elastyczny czas pracy w zależności od dyspozycyjności
  • praca na okres 7-8 miesięcy

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV na adres:

rekrutacja@forwork.eu

W tytule maila proszę wpisać: Asystent ds. administracyjno - marketingowych

dodane przez rekrutacja