Data ważności ogłoszenia: 2015-02-16 18:50

Kierownik działu Controllingu

Jesteśmy ogólnopolską siecią salonów AGD/RTV/IT. Mamy świadomość, że właściwe standardy pracy i nowe kierunki działania mogą budować tylko najlepsi. W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownik działu Controllingu Kontroler Finansowy Miejsce wykonywania pracy: Centrala Firmy w Złotowie (wielkopolska).

Jesteśmy ogólnopolską siecią salonów AGD/RTV/IT. Mamy świadomość, że właściwe standardy pracy i nowe kierunki działania mogą budować tylko najlepsi. W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kontroler Finansowy

Miejsce wykonywania pracy:

Centrala Firmy w Złotowie (wielkopolska).

Opis stanowiska:

Osoba będzie ściśle współpracować z Dyrektorem Finansowym firmy.

Zakres obowiązków:

·         Tworzenie budżetu rocznego, prognoz finansowych oraz planów wieloletnich Firmy.

·         Sporządzanie analiz i raportów ekonomiczno-finansowych.

·         Analiza rachunku zysków i strat, bilansu oraz Cash Flow.

·         Kontrola wykonania budżetu przez poszczególne działy, raportowanie, analiza odchyleń.

·         Analiza rentowności inwestycji.

Wymagania:

·         Wykształcenie wyższe ekonomiczne (zarządzanie finansami, księgowość - mile widziane).

·         Doświadczenie w obszarze finansów, analizy i controllingu.

·         Znajomość zasad rachunkowości zarządczej.

·         Umiejętności analityczne oraz integracji i syntezy danych finansowych na potrzeby raportowania zarządczego.

·         Doświadczenie w zarządzaniu i motywowaniu personelu.

·         Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office.

·         Systematyczność i nastawienie na realizację celów.

·         Umiejętność rozwiązywania problemów.

Kandydatom oferujemy:

·         Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

·         Ambitną i satysfakcjonującą prace.

·         Atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o składanie swojej aplikacji (CV i listu motywacyjnego) poprzez stronę www.mediaexpert.pl. W zakładce INFORMACJE- PRACA  (zamieszczona na dole strony internetowej) proszę o wybranie interesującej Państwa oferty i zaaplikowanie na nią za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TERG S.A., zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926)”

dodane przez tergzlotow