Data ważności ogłoszenia: 2015-02-16 16:20

Analityk finansowy

TERG Media Expert jest wiodącą firmą handlową z branży RTV/AGD/ KOMPUTERY. Kierujemy się przekonaniem, że nasze sukcesy możemy osiągać zatrudniając tylko najlepszych. Dołącz do nas już dziś! Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Analityk finansowy Miejsce wykonywania pracy: Centrala Firmy w Złotowie (wielkopolska)

Opis stanowiska:

·         Współpraca w tworzeniu budżetu rocznego, prognoz finansowych oraz planów

·         Ocena realizacji powyższych planów oraz analizy odchyleń

·         Sporządzanie, interpretację raportów zarządczych i analiz finansowych

·         Tworzenie i rozwój narzędzi kontrolingowych

·         Przygotowanie różnorodnych analiz finansowych i prezentacja ich wyników w postaci raportów

·         Analiza i raportowanie przychodów, kosztów w poszczególnych obszarach działalności,

Wymagania:

·         Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

·         Wysokie zdolności w procesie analizowania danych

·         Biegła znajomość pakietu Microsoft Office w szczególności arkuszy kalkulacyjnych

·         Doświadczenie w zakresie planowania, tworzenia budżetu, raportowania

·         Umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność, systematyczność

·         Znajomość programu SAP FI/CO - mile widziana

Kandydatom oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ambitną i satysfakcjonującą pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o składanie swojej aplikacji (CV i listu motywacyjnego) poprzez stronę www.mediaexpert.pl. W zakładce INFORMACJE- PRACA (zamieszczona na dole strony internetowej) proszę o wybranie interesującej Państwa oferty i zaaplikowanie na nią za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TERG Sp. z o.o., zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926)”

dodane przez tergzlotow