Asystent/-ka w Dziale Reklamy

Grupa PWN poszukuje osoby do wsparcia Działu Reklamy!

Opis stanowiska:

§         Opracowywanie materiałów reklamowych,

§         Budowanie bazy potencjalnych klientów

§         Współpraca z działem marketingu i sprzedaży

§         Wsparcie działań procesów reklamowych firmy w zakresie umawiania spotkań otwierających kontakt i sprzedaż.

§         Tworzenie prezentacji i ofert reklamowych

§         Bieżąca pomoc przy prowadzonych projektach

Oczekiwania
  • samodzielność w działaniu
  • znajomość obsługi MS Office (Excel, Power Point, Word)
  • pełną dyspozycyjność
  • chęć rozwoju i uczenia się
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
Oferujemy

·                    Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

·                    Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

·                    Ciekawą, pełną wyzwań pracę

CV przesyłajcie na adres: mariola.malarczyk@pwn.pl

W temcaie wpiszcie: Praca Dział Reklamy

dodane przez mariolapwn