Młodszy Specjalista w dziale Księgowości z językiem niemieckim

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji,  poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy Specjalista w dziale Księgowości z językiem niemieckim

Obowiązki:

·         Sprawdzanie poprawności, przetwarzanie danych finansowych

·         Przygotowywanie sprawozdań, raportów i analiz

·         Odpowiadanie na telefoniczne i mailowe zapytania

·         Wspieranie innych zespołów

Wymagania:

·         Biegła znajomość języka niemieckiego

·         Dobra znajomość języka angielskiego

·         Dokładność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

·         Umiejętność rozwiązywania problemów

·         Doświadczenie nie jest wymagane – firma oferuje szkolenia

Oferujemy:

·         Bardzo dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie

·         Możliwość rozwoju w międzynarodowej strukturze firmy

·         Nowoczesne biura w centrum Krakowa

·         Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych

·         Świadczenia socjalne

Zainteresowane osoby zapraszam do przesyłania CV w języku angielskim wraz z nazwą stanowiska w tytule maila na adres: paulina.golas@cpljobs.pl

dodane przez dj.cpljobs