Negocjator telefoniczny

CREDITEXPRESS International została założona w 1999 roku przez wiodących ekspertów w dziedzinie windykacji w Europie Środkowej i Wschodniej. Grupa koncentruje się głównie na obsłudze wierzytelności Klientów instytucjonalnych związanych z branżą finansową i kredytową. Na dzień dzisiejszy świadczymy spójne i skuteczne usługi w 14 krajach w regionie.

W związku z rozwojem firmy oferujemy możliwość pracy na stanowisku:

NEGOCJATOR TELEFONICZNY

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie kontaktu telefonicznego z klientami
  • wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności
  • motywowanie klientów do spłaty
  • realizowanie planów w zakresie kwot odzyskanych

Oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku negocjatora telefonicznego
  • min. średnie wykształcenie
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • konsekwencja w działaniu
  • nastawienia na realizację celów
  • kreatywności, innowacyjności
  • dyspozycyjności

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie(podstawa + prowizja)
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • umowę zlecenie / umowę o pracę
  • zdobycie doświadczenia zawodowego w gronie profesjonalistów
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych i pogłębiających kompetencje
  • pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze
  • jasne zasady premiowania
  • pakiet świadczeń dodatkowych (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karnet sportowy)

  • Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres : poland@creditexpressinkasso.pl

     Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883. z późn. zm.).

dodane przez creditexpress