Import Brokerage Rater z językiem norweskim.

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji,  poszukujemy kandydatów na stanowisko: Import Brokerage Rater z językiem norweskim.

Location: Wrocław

Ref.:JO-1410-296041

Obowiązki:

·         Klasyfikacja towarów zgodnie z przepisami celnymi

·         Utrzymywanie globalnej bazy produktów

·         Sprawdzanie czy dane są prawidłowe i kompletne

·         Aktualizacja dokumentacji

Wymagania:

·         Dobra znajomość języka norweskiego i angielskiego

·         Dbałość o szczegóły, elastyczność

·         Umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów

·         Możliwość pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

·         Bardzo dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie

·         Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji

·         Nowoczesne biura w centrum Wrocławia

·         Dodatkowe świadczenia socjalne

Zainteresowane osoby zapraszam do przesyłania CV w języku angielskim wraz z nazwą stanowiska w tytule maila na adres: paulina.golas@cpljobs.pl

dodane przez dj.cpljobs