Specjalista ds. obsługi klienta z językiem francuskim.

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta z językiem francuskim.

Location: Bydgoszcz

Obowiązki:

  • Pierwsza linia wsparcia – pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów w obszarze IT
  • Odpowiadanie na telefoniczne i mailowe zapytania klientów
  • Bieżące rozwiązywanie zgłaszanych problemów
  • Przyjmowanie, przekazywanie do kolejnych linii wsparcia oraz monitorowanie zgłoszeń klientów
  • Zapewnienie doskonałych relacji z klientami

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka francuskiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zainteresowanie obszarem IT
  • Podstawowa znajomość systemu Windows i pakietu MS Office
  • Dokładność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie nie jest wymagane – firma oferuje szkolenia

Oferujemy:

  • Bardzo dobre warunki pracy – atrakcyjny pakiet wynagrodzeń, umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej strukturze firmy
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dodatki na dojazdy do pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych
  • Pakiet relokacyjny w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Zainteresowane osoby zapraszam do przesyłania CV wraz z nazwą stanowiska w tytule maila na adres paulina.golas@cpljobs.pl.

dodane przez dj.cpljobs