Data ważności ogłoszenia: 2014-12-12 15:00

Pracownik do składania standów - praca od 17.12 do 05.01.2014

Grupa Euro Kadra FS SP z o.o. (nr certyfikatu 8252) to profesjonalne Agencje Pracy Tymczasowej. Aktualnie poszukujemy dla jednego z naszych Klientów, 5 pracowników do magazynu, do składania standów. Miejsce pracy: GDAŃSK UL. ELBLĄSKA

Wymagania:
- posiadanie aktualnej książeczki sanepidowskiej – warunek konieczny,
- dokładność, precyzyjność,
- zdolności manualne,
- dyspozycyjność.

Obowiązki:
- składanie standów,
- klejenie oraz pakowanie elementów tekturowych,
- uzupełnianie standów towarem,

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od ilości wykonanych standów

  (ok. 100 – 150 zł netto dziennie),
- pracę od poniedziałku do piątku, od 8.00 do 16-17.00
- praca zarówno dla Pań i Panów.

Osoby, które są zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV na adres: trojmiasto@eurokadra.com.pl . W tytule maila prosimy zaznaczyć stanowisko, na które Państwo aplikują: PRACOWNIK DO SKŁADANIA STANDÓW.

dodane przez eurokadra