Data ważności ogłoszenia: 2014-12-26 13:05

Kelner/barman

Zatrudnimy osobę na stanowisko kelnerarman do włoskiej restauracji Papa Grande.

Opis stanowiska:
  • obsługa klienta zgodnie ze standardami obowiązującymi w Restauracji
  • przestrzeganie obowiązujących zasad i standardów,
  • utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy w taki sposób, aby inni członkowie zespołu mogli płynnie kontynuować pracę,
  • utrzymywanie czystości i porządku w strefie klienta i strefie socjalnej,
Wymagania:
  • doświadczenie w gastronomii i usługach mile widziane
  • dbające o potrzeby klienta poprzez zrozumiałą i miłą komunikację
  • dbające o higienę osobistą i wygląd zewnętrzny,
  • wytrzymałe fizycznie i psychicznie, umiejące przechodzić płynnie od jednej czynności do drugiej podczas wzmożonego ruchu
  • zdolne do rozumienia i wykonywania poleceń ustnych i pisemnych oraz domaganie się wyjaśnień w razie potrzeby
  • umiejące dostosować się do pracy zmianowej, akceptujące pracę w godzinach wieczornych, weekendową i w dni świąteczne.
  • umiejące budować przyjazne relacje z klientami i współpracownikami
  • z aktualną książeczką zdrowia
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę zlecenie
  • szkolenie z zaawansowanych technik baristy
  • szkolenie z profesjonalnej obsługi klienta
  • ciężką pracę :)

       CV oraz List motywacyjny proszę wysyłać adres pj.ziolkowski@wp.pl

dodane przez pawelZ.