Pracownik Magazynu

Manpower (nr. certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Dla naszego Klienta Amazon Fulfillment - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Realizacja podstawowych procesów magazynowych, rozkładanie towarów i kompletacja zamówień
  • Pakowanie, etykietowanie, paletyzacja wyrobu
  • Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie magazynu
  • Dbałość o przestrzeganie norm jakościowych
  • Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy weekendy (sobota, niedziela)
  • Wysoka motywacja i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Sumienność i przywiązanie do szczegółów
  • Mile widziany status studenta lub osoby uczącej się

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • Wynagrodzenie 12,5 zł brutto za godzinę oraz premia do 15%
  • Zmiany w systemie weekendowym (sobota oraz niedziela po 10,5 godziny)
  • Bezpłatny dojazd
  • Dofinansowanie do posiłków (obiad w cenie 1zł)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Przyjazna atmosfera pracy

Numer referencyjny:  PM/008/MM

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z nr ref. w tytule na adres: marta.mazur@manpower.pl oraz prosimy o zarejestrowanie swojego podania pod adresem www.manpower.pl/amazon

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

dodane przez manpower2014