Młodszy Specjalista ds. pożyczek

Apro Financial Poland należy do grupy finansowej Apro Financial Grup - giganta na rynku pożyczek pozabankowych w Korei i Chinach. Działamy od 1999 roku, a nasze 15-letnie doświadczenie na rynku pożyczek, pozwala nam na profesjonalne dostarczanie usług nawet najbardziej wymagającym Klientom. Najważniejsze wartości, które przyświecają naszej działalności to zaufanie, wiedza i profesjonalizm, i w taki właśnie sposób pragniemy być postrzegani przez naszych Klientów.

Opis stanowiska pracy

• budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
• procesowanie i przetwarzanie internetowych wniosków o pożyczkę
• monitorowanie spłat pożyczek
• zapewnienie obsługi klienta na najwyższym poziomie

Wymagania

• wyższe lub w trakcie studiów

• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
• dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel)
• komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów

• chęć rozwoju zawodowego

Oferujemy:
• zatrudnienie na umowę o pracę
• szansę rozwijania kwalifikacji i kariery zawodowej w międzynarodowej organizacji
• miłą atmosferę pracy w młodym, zgranym i kreatywnym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:
kariera@rushcash.pl
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

dodane przez Apro Financial Poland