Specjalista ds. Importu/Logistyki z j. niemieckim

BELIANI GmbH to międzynarodowa firma handlowa działająca m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Polsce czy Francji. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości meble zarówno do domu jak i ogrodu. W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku polskim poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Szczecin

Województwo: Zachodniopomorskie

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad logistyką dostaw – utrzymywanie ciągłości dostaw
  • Kontakt z partnerami handlowymi w zakresie transportu oraz odpraw celnych
  • Kontrola terminów i dokumentów transportowych
  • Nadzór dokumentacji dotyczacej dostaw i produktów

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane
  • Umiejętność praktycznego rozwiązywania problemów oraz łatwego nawiązywania kontaktów
  • Duża samodzielność i odpowiedzialność
  • Umiejętność analitycznego i technicznego myślenia
  • Dynamizm w działaniu i umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

·         ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

·         ambitne zadania i pracę pełną wyzwań

·         możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażanie kreatywnych rozwiązań

·         umowę na czas nieokreślony

·         atrakcyjne wynagrodzenie

CV wyłącznie w języku niemieckim prosimy przesyłać na adres:   marketing@beliani.pl

dodane przez BELIANI