Specjalista ds. Marketingu

BELIANI GmbH to międzynarodowa firma handlowa działająca m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Polsce czy Francji. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości meble zarówno do domu jak i ogrodu. W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim poszukujemy młodych i ambitnych ludzi do pracy.

Lokalizacja: Szczecin

Województwo: Zachodniopomorskie

W BELIANI proponujemy Ci:

• pracę w międzynarodowej firmie w zespole profesjonalistów i pasjonatów

• ambitne zadania i pracę pełną wyzwań

• udział w ciekawych projektach

• dobre warunki pracy i stabilność zatrudnienia

• atrakcyjne wynagrodzenie

Opis stanowiska:

·         udział w tworzeniu strategii marketingowej firmy, budowanie wizji promocji

·         skuteczne łączenie działań marketingowych i sprzedażowych na wielu płaszczyznach (online, offline, marketing bezpośredni)

·         efektywne wykorzystywanie potencjału social mediów do powiększania znajomości marki, budowanie zaangażowania wokół marki

·         tworzenie i realizowanie kampanii marketingowych, akcji promocyjnych zarówno w obszarze B2B jak i   B2C

·         pomiar oraz raportowanie realizowanych działań marketingowych

·         wpływ na rozwój znanej marki e-commerce na rynkach europejskich

Wymagania:

·         bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (weryfikowana w trakcie procesu rekrutacji)

·         doświadczenie w pracy w dziale marketingu, oraz branży e-commerce

·         mile widziana dobra znajomość zagadnień z obszaru Content Marketing, Social Media, Google Analytics, Google Adwords, SEO, SEM

·         wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, organizacji i planowania

·         samodzielność oraz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

·         dynamizm w działaniu i umiejętność pracy pod presją czasu

CV wyłącznie w języku niemieckim/ lub angielskim prosimy przesyłać na adres: marketing@beliani.pl

dodane przez BELIANI