Data ważności ogłoszenia: 2014-12-29 20:00

Specjalista do spraw obsługi klienta

Strona www: www.ebnpolska.pl
Lokalizacja:

Firma EBN Polska (numer wpisu rejestru agencji zatrudnienia 10784 ) dla jednego ze swoich klientów firmy z branży TSL pilnie poszukuje osób na stanowisko:

SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI KLIENTA
region: Warszawa

Opis stanowiska:

- zapewnienie obsługi klienta przez telefon

- utrzymywanie trwałych relacji z klientami poprzez profesjonalną obsługę

- logistyczne planowanie transportu

Wymagania :

- w trakcie studiów/wykształcenie wyższe – mile widziane przedmioty ścisłe

- znajomość języka niemieckiego/angielskiego/francuskiego w stopniu umożliwiającym swobodny kontakt z klientami

- wsparcie techniczne i logistyczne oraz realizacja zleceń klientów za pomocą poczty e-mail i telefonicznie

- umiejętność posługiwania się urządzeniami mobilnymi z systemem Android i/lub Ios

- znajomość pakietu MS Office

- nastawienie na rezultat i samodzielność w działaniu

- umiejętność określania priorytetów oraz pracy pod presją

Mile widziane :

- doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

- certyfikaty potwierdzające znajomość języka

Oferujemy :

- stabilne zatrudnienie

- bardzo miłą atmosferę w pracy

- możliwość doskonalenia umiejętności językowych

- atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 504 406 664 bądź

przesłanie aplikacji (CV, listu motywacyjnego)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.'

dodane przez EBN Polska