Data ważności ogłoszenia: 2014-12-31 18:00

Doradca, sprzedawca

Renomowana firma działająca w branży pożyczek poszukuje osób odpowiedzialnych za pozyskiwanie oraz obsługę klienta. Oferujemy kompleksowe szkolenia, bezpłatne materiały marketingowe oraz wysokie wynagrodzenie prowizyjne - średnio 350zł od umowy. Praca stała lub dodatkowa. Nie masz doświadczenia w branży? Nic nie szkodzi, wszystkiego Cię nauczymy! Aplikuj!

Firma finansowa Profi Credit Poland Sp. z o.o. czeka właśnie na Ciebie!
Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Doradca Finansowy
Praca na dowolnie wybranym obszarze na terenie województwa lubelskiego, możliwość korzystania z biur w Lublinie, Zamościu.

Zadania:
• pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów w zakresie świadczonych usług
• aktywna sprzedaż produktów finansowych
• udział w akcjach marketingowych
• sporządzanie dokumentacji w zakresie świadczonych usług
• kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie
• mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta – Nie masz? Nie szkodzi. Nauczymy Cię wszystkiego
• podstawowa znajomość obsługi komputera
• entuzjazm w realizacji powierzonych zadań
• komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy:
• elastyczną pracę- sam decydujesz ile czasu poświęcisz
• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia
• bardzo atrakcyjny system premiowy
• kompleksowe szkolenie wdrożeniowe
• możliwość awansu
• materiały marketingowe na nasz koszt

Jeżeli jesteś zainteresowany wyślij nam swoje CV + LM wraz z klauzulą:
' Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Profi Credit Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku - Białej.'
W tytule maila prosimy o wpisanie: DF/nazwa miasta jakie Cię interesuje.

dodane przez Aneta