Stażysta/Stażystka poszukiwani!

POLAND WORKFORCE jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 8845. W branży pracy tymczasowej istniejemy od 2005 roku specjalizując się w usługach skierowanych do osób poszukujących pracy oraz do firm chcących pozyskać nowych pracowników. Oferujemy możliwość poznania tajników marketingu w praktyce, zdobycia cennego doświadczenia pod okiem naszych ekspertów i pracę w mił

OPIS STANOWISKA

Zakres zadań:

·         -pomoc w realizacji projektów marketingowych i z zakresu PR

·         -współpraca z podwykonawcami oraz innymi działami firmy

·         -tworzenie tekstów reklamowych

·         -opieka nad blogiem i kontami firmowymi na portalach społecznościowych

·         -zarządzanie treścią serwisów www

·         -budowanie wizerunku firmy w internecie

·         -bieżące prace administracyjno-biurowe

WYMAGANIA

Jakiej osoby szukamy?:

·         -z motywacją, ambitnej i nastawionej na rozwój zawodowy w obszarze marketingu

·         -studenta/-tki 4 i 5 roku studiów zaocznych lub wieczorowych na kierunku marketing bądź kierunków pokrewnych

·        - charakteryzującej się 'lekkim piórem'

·         -zainteresowanej mediami społecznościowymi oraz e-marketingiem

·         -z bardzo dobrą organizacją pracy

·        - rzetelnej i odpowiedzialnej w realizacji powierzonych zadań

·         -umiejącej pracować w zespole

·        - z poczuciem estetyki

·         -dyspozycyjnej

·        - z dobrą znajomością pakietu MS Office

·         -ze znajomością języka angielskiego oraz francuskiego lub niemieckiego

Mile widziane:

·         znajomość programów graficznych

·         obsługa Wordpressa

OFERUJEMY

·         -płatny staż umożliwiający zdobycie doświadczenia w dziale marketingu

·         -pracę na podstawie umowy cywilnoprawnej

·         -miłą atmosferę w pracy

·         -wsparcie ze strony specjalistów

KONTAKT

 Oferta na naszej stronie internetowej: http://polandworkforce.com/stazysta-dz-marketingu-praca-polsce/

E-mail: marketing@polandworkforce.com Tel.: +48 71 33 51 270, +48 71 33 51 279

dodane przez PolandWorkforce