Data ważności ogłoszenia: 2014-11-03 18:00

Konsultant ds. Obsługi Klienta

Polska firma kurierska z siedzibą w Irlandii zatrudni na umowe zlecenie na stanowisko Konsultanta ds. Obsługi Klienta studenta zaocznego lub wieczorowego. Praca wykonywana będzie w domu zatrudnionego, w jego miejscu zamieszkania z wykorzystaniem komputera i łącza internetowego

Wymagania:

- student zaoczny lub wieczorowy

- dobra lub bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

- łatwośc nawiązywania kontaktów

- umiejętność sprawwnego posługiwania sie komputerem i podstawowymi aplikacjami biurowymi

- dyspozycyjność poza czasem zajęć na uczelni

- doświadczenie w obsłudze klienta jest mile widziane aczkolwiek nie wymagane. Bardziej liczą się zaangażowanie, profesjonalne podejście oraz chęci do pracy i nauki

Zakres obowiązków:

- telefoniczna i mailowa obsługa klientów

- kontakt z firmami i kurierami w Polsce i krajach europejskich

- procesowanie zamówień i wprowadzanie ich od systemu

- wypełnianie raportów

- inne czynności biurowe związane z obowiązkami

 Oferujemy:

- stałą pensję

- mozliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

- możliwość podszlifowania języka obcego dzięki rozmowom z klientami/kurierami z krajów europejskich

 Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres praca@maxkurier.com  i podanie następujacych szczegółow nt studów: przewidywany okres ukończenia nauki, w jakich dniach i godzinach odbywaja sie zajęcia na uczelni a w jakich dniachi godzinach jest sie dyspozycyjnym do pracy.

W CV prosimy umieścić nastepująca klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).

dodane przez Maxkurier