Telefoniczny doradca Klienta (PRZEDŁUŻANIE UMÓW) 9,50/h

Jesteś ambitny i zmotywowany?Stawiasz na ciągły rozwój?Chciałbyś rozpocząć swoją karierę zawodową?Otworzyć drzwi do swojej kariery?Chciałbyś zdobyć kolejne zawodowe doświadczenia?
Jeśli Tak, aplikuj do nas!
Dzięki współpracy z nami zdobędziesz cenne doświadczenie i wiedzę, które zaowocują w przyszłości. Umiejętności zdobyte w naszej firmie, otworzą przed Tobą drzwi do kariery!
Oferujemy elastyczne godziny pracy- możesz jednocześnie studiować, realizować swoje pasje i zdobywać cenne doświadczenia!
Dołącz do naszego zespołu!
Zadania:- wykonywanie i odbieranie połączeń od Klientów z kończącą się umową- naszym celem jest przedłużyć ją na nowych, atrakcyjniejszych warunkach;- budowanie pozytywnego wizerunku firmy
Oczekiwania:- Chęć realizowania celów grupowych i indywidualnych;- Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży- Bardzo dobre umiejętności interpersonalne- Umiejętność obsługi komputera na poziomie MS Office- Dyspozycyjność min. 80 godzin w miesiącu
Oferujemy:- Konkurencyjne wynagrodzenie (stała stawka (nawet 9,50 netto) za każdą przepracowaną godzinę  oraz prowizja uzależniona od jakości i wyników pracy);- Przyjazną atmosferę pracy i rozwijający się zespół;- Specjalne programy motywacyjne;- Możliwość wyboru godzin pracy (pomiędzy godz. 9-21 od poniedziałku do piątku oraz w soboty 10-21)- Szkolenie przygotowujące do rozpoczęcia pracy, za które Ci płacimy.
Co zrobić by dołączyć do zespołu?Wyślij aplikację za pośrednictwem portalu!

dodane przez rekrutacja@addconnect.pl