Data ważności ogłoszenia: 2014-10-17 23:55

Handlowiec

Talent Solution to zespół ekspertów z zakresu psychologii pracy, doradztwa zawodowego oraz profesjonalistów wąskich branż i sektorów z wieloletnią, międzynarodową praktyką w obszarze HR. Świadczymy usługi w zakresie: ‘Executive Search & Recruitment’, ‘Career Management’ oraz ‘HR Consulting’. Specjalizujemy się w rekrutacji kadry menedżerskiej wyższego i średniego szczebla zarządzania oraz wykwalifikowanej i doświadczonej kadry specjalistycznej. Pracujemy dla korpora

Dla naszego klienta, domu produkcyjnego, w związku z rozwojem nowej marki kreatywnych produktów, poszukujemy dynamicznej, samodzielnej osoby na stanowisko:

Handlowiec

Miejsce pracy: Skórzewo

Nr ref. 140850_H

Obowiązki :

· Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie o relację z dotychczasowymi

· Tworzenie bazy klientów

· Realizacja planów sprzedażowych

· Inicjowanie i podejmowanie działań zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży, obrotu i udziału w rynku

· Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

· Współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania :

· Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

· Umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów

· Samodzielność  oraz inicjatywa w działaniu

· Kreatywność, zaangażowanie

· Duże pokłady pozytywnego nastawienia i energii do pracy

· Dobra znajomość j. angielskiego

· Prawo jazdy kat. B

 Oferujemy :

· Możliwość rozwoju w zakresie negocjacji sprzedaży

· Praca w pełnym wyzwań środowisku

· Stabilne warunki zatrudnienia

· Pozytywną atmosferę w miejscu pracy

dodane przez Talent Solution