Data ważności ogłoszenia: 2014-09-30 23:55

Pomocnik produkcji

Agencja Pracy Tymczasowej WORK WONDERS (nr wpisu do rejestru, 10094 jako PB KADRY Sp. z o.o.) dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko:

POMOCNIK PRODUKCYJNY
Miejsce pracy: Łódź

Wymagania:
- status ucznia/studenta,
- dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej,
- pracowitość i dokładność.

Zakres obowiązków:
- klejenie kartonów,
- prace pomocnicze na hali produkcyjnej.

Oferujemy:
- umowę zlecenie,
- praca w systemie 3-zmianowym (od 5:30, 13:30, 21:30)
- elastyczne grafiki układane z tygodniowym wyprzedzeniem
- pracę w młodym zespole.

Kontakt: Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą linku:
Jeśli link się nie otwiera, proszę skopiować go do przeglądarki i nacisnąć ENTER.
Więcej informacji - 503 003 853 od poniedziałku do piątku 9 -17
Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

dodane przez Work_Wonders