Młodszy specjalista z j. francuskim lub niemieckim lub niderlandzkim

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy specjalista z j. francuskim lub niemieckim lub niderlandzkim

Opis stanowiska:

  •          Kompleksowa obsługa procesów biznesowych (HR, Księgowość-Finanse, Obsługa klienta) dla zagranicznych klientów
  •          Codzienny kontakt z klientami, odpowiadanie na ich pytania, pomoc w rozwiązywaniu zgłaszanych kwestii, utrzymywanie doskonałych relacji z klientami
  •          Udział w tworzeniu i wprowadzaniu optymalizacji obsługiwanych procesów
  •          Wprowadzanie danych do systemu, aktualizacje bazy danych
  •          Tworzenie raportów i analiz
  •          Współpraca w obrębie zespołu oraz zagranicznymi oddziałami firmy

Wymagania:

  •          Bardzo dobre znajomość j. niderlandzkiego lub niemieckiego lub francuskiego
  •          Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  •          Doświadczenie nie jest wymagane, pracodawca zapewnie niezbędne szkolenia
  •          Zdolności analityczne
  •          Umiejętności interpersonalne
  •          Wykształcenie wyższe kierunkowe

Oferujemy:

  •          Atrakcyjne wynagrodzenie
  •          Nowoczesne środowisko pracy
  •          Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji
  •          Kartę sportową
  •          Prywatną opiekę medyczną
  •          Profesjonalne szkolenia

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV na adres:  pawel.rokosa@cpljobs.pl

dodane przez dj.cpljobs