Pracownik produkcji (uczniowie i studenci, 1700 zł netto)

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.
Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 70 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 18 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniej zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Komorniki k. Poznanianr ref.: AKK0/POZ/0814
OBOWIĄZKI:      - do Twoich obowiązków będzie należało pakowanie, przebieranie, obrabianie, skręcanie itp. drobnych plastikowych elementów,- a kiedy już załapiesz, o co chodzi, po okresie wdrożenia będziesz się zajmować kontrolą jakości.
WYMAGANIA:- szukamy uczniów i studentów z aktualną legitymacją szkolną/studencką (warunek konieczny),- wystarczą nam Twoje zdolności manualne, chęć i dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku na 3 zmiany - 6:00, 14:00, 22:00,- dostosujemy grafik do Twoich potrzeb (możesz pracować kilka dni w tygodniu).
OFERUJEMY:- pracę od zaraz,- atrakcyjne wynagrodzenie (ok. 1700 zł netto miesięcznie),- zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia,- dla osób z Kościana możliwość dojazdu do pracy zorganizowanym transportem - koszt 100 zł,- oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV e-mailem wraz z numerem referencyjnym i nazwą stanowiska.Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)60-833 Poznań, ul. Mickiewicza 5/8 Tel.: 734 121 537 lub 61 853 67 68E-mail: rekrutacja.rozek@trenkwalder.com.plwww.trenkwalder.pl
Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

dodane przez Trenkwalder & Partner