Magazynier 1/2 etatu Bydgoszcz

Gi GROUP (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570)
dla swojego Klienta poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Magazynier na pół etatu

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska pracy:

• rozładunek i załadunek aut - branża automotive
• dbałość o porządek , odpowiedzialność za prawidłową pracę magazynu i powierzonego towaru.
• praca w godzinach nocnych

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na magazynie
• zaangażowanie i dokładność
• sumienność

Oferujemy:

• Umowę o pracę tymczasową
• Zatrudnienie w okresie OD ZARAZ

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11, danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.'

dodane przez Gi Group