Asystent (ka) ds. finansowych

Lokalizacja:

Egis Poland (reprezentująca w Polsce grupę francuską Egis) – firma działająca na rynku polskim od 20 lat, współpracująca zarówno z klientami z sektora publicznego, jak i prywatnego, świadcząca profesjonalne usługi inżynierskie i konsultingowe w zakresie przygotowania i realizacji projektów w sektorze transportu publicznego, drogowego, kolejowego, lotniczego, gospodarki wodno-ściekowej, środowiska naturalnego i energetyki poszukuje osób na stanowisko:

ASYSTENT(KA) DS. FINANSO

Zakres obowiązków:
- sprawdzanie zgodności faktur z dokumentami źródłowymi
- dekretowanie faktur
- współudział w wystawianiu faktur
- współudział w monitorowaniu należności
- wprowadzanie płatności do systemów bankowych
Wymagania:
- student(ka) III/IV lub V roku (preferowane kierunki: Ekonomia, Zarządzanie, Finanse, Matematyka)
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie w zakresie Excel)
- komunikatywność
- dokładność
- zdolności analityczne
Dodatkowymi atutami będą:
- znajomość języka angielskiego lub francuskiego
Oferujemy:
- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- pracę na podstawie umowy zlecenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych z dopiskiem „PRACA - ADF”, z nazwą pliku: Nazwisko Imię_pl_CV, na adres:
praca@egis-poland.com
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
Oferta ważna do: 15.07.2014r.

dodane przez k.raczy