Specjalista ds. obsługi Klienta z językiem angielskim

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego na poziomie C1/C2

Zadania:
- telefoniczna obsługa Klienta międzynarodowego (poł. przychodzące);
- rejestrowanie i klasyfikowanie zgłoszeń oraz wsparcie Klienta w rozwiązywaniu ewentualnych zaistniałych problemów. Obsługa Klienta jest realizowana poprzez kontakt telefoniczny oraz mailowy.

Oferta:
- Możliwość pracy jedynie na wakacje (praca dla studenta, licealisty i nie tylko)
- Istnieje również szansa pozostania w firmie w trakcie roku akademickiego na niepełny etat
- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
- Forma umowy: umowa o pracę
- Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji
- Rzetelny Pracodawca otwarty na swoich Pracowników oferujący liczne szkolenia, zajęcia językowe, bonusy i dodatki

dodane przez pawel.wolniewicz