Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży

Lokalizacja:

Dla naszego Klienta, agencji marketingowej z siedzibą w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży Nr Ref.: S/MS/W/06/2014 Warszawa

Zakres obowiązków:

·         Aktywne pozyskiwanie oraz rozwijanie relacji biznesowych z Klientami,

·         Przygotowywanie ofert,

·         Prowadzenie negocjacji handlowych,

·         Uczestnictwo w spotkaniach dla Klientów,

Wymagania:

·         Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowany kierunek Marketing
i Zarządzanie)

·         Minimum roczne doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku,

·         Minimum dobra znajomość języka angielskiego,

·         Samodzielność w działaniu,

·         Odpowiedzialność za powierzone obowiązki,

·         Umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami,

·         Wysoka kultura osobista.

Termin składania aplikacji:  27.06.2014

Aplikacje z uwzględnieniem numeru referencyjnego w tytule wiadomości, prosimy przesyłać na adres: aplikacja@bcslegal.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997, Dz. U. nr 133, poz. 883.

Rejestr Agencji Zatrudnienia nr 5071

dodane przez BCSystems