Pracownik pomocniczy

Zatrudnię do pracy na magazynie studenta zaocznego w terminie od 30 maja do końca czerwca - możliwość nawiązania dłuższej współpracy. Miejsce: Poznań 4 czerwca

Obowiązki:
- przyjmowanie dostaw
- sprawdzanie stanu towarów na magazynie
- sprzątanie magazynu
- układanie produktów

Możliwe również dodatkowe zadania jak  np.  wywieszanie plakatów.

Wymagania:
- rzetelność
- sumienność
- dobra organizacja pracy
- mile widziane będzie również prawo jazdy kat. B

Oferuję:
- umowę zlecenie
- elastyczne godziny pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres smartmbc.rekrutacje@gmail.com wraz z uwzględnioną klauzulą o ochronie danych osobowych:

'Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji.'

dodane przez smartmbc123