Specjalista ds. rekrutacji Wrocław

Medipe

Specjalista ds. rekrutacji

Szukamy osób, które:

                     bardzo dobrze znają język niemiecki – w mowie i piśmie

                     doświadczonych w prowadzeniu rekrutacji lub gotowych do nauki i nabycia nowych umiejętności

                     zorganizowanych i kreatywnych, które nie boją się nowych wyzwań

                     znających pakiet MS Office

                     komunikatywnych, które odznaczają się wysoką kulturą osobistą

                     zmotywowanych i gotowych do objęcia samodzielnego stanowiska

Obowiązki rekrutera:

·                     poszukiwanie kandydatów na stanowisko opiekuna/ki osób starszych na terenie Niemiec

·                     opracowywanie dokumentów aplikacyjnych

·                     weryfikowanie kwalifikacji kandydatów (w tym m.in. kompetencji językowych)

·                     realizacja pozostałych czynności związanych z procesem rekrutacji

·                     świadczenie najwyższej jakości usług zgodnych ze standardami firmy

Wybranym kandydatom oferujemy:

                     atrakcyjne warunki pracy

                     możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

                     samodzielne stanowisko pracy

                     kompleksowe szkolenie przygotowujące do objęcia stanowiska rekrutera

                     komfortowe środowisko pracy w nowoczesnym biurze, miłą atmosferę

                     atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię powiązaną z wynikami pracy.

Swoje dokumenty aplikacyjne prosimy wysłać na adres: rekrutacja@medipe.com wraz z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr. 133 Poz. 883)”

dodane przez ISSP