Młodszy/a specjalista/ka ds. zakupów (język niemiecki)

- odbiór i ocena zapotrzebowań zakupu w celu sprawdzenia zgodności, - przekazywanie gotowych zapotrzebowań zakupu do zatwierdzenia, - zarządzanie swobodnym przepływem zgłoszeń i prowadzenie przetargów przy pomocy narzędzi do e-procurementu, - odbiór zleceń sprzedawców, - przekazywanie zleceń kupna pracownikom zaopatrzenia i nadzór nad zatwierdzaniem zleceń,

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 18 krajach Europy.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
nr ref.: BUYE/KAT/0514

OBOWIĄZKI:
- odbiór i ocena zapotrzebowań zakupu w celu sprawdzenia zgodności,
- przekazywanie gotowych zapotrzebowań zakupu do zatwierdzenia,
- zarządzanie swobodnym przepływem zgłoszeń i prowadzenie przetargów przy pomocy narzędzi do e-procurementu,
- odbiór zleceń sprzedawców,
- przekazywanie zleceń kupna pracownikom zaopatrzenia i nadzór nad zatwierdzaniem zleceń,
- przyspieszanie wysyłek na wypadek zapotrzebowania,
- zarządzanie reklamacjami dotyczącymi towarów i usług,
- korekta i realizacja zamówień,
- prowadzenie dokumentacji zgodnie z procedurami.

WYMAGANIA:
- wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne,
- doświadczenie w zaopatrzeniu mile widziane,
- biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- dobra znajomość obsługi komputera, łatwość nabywania umiejętności w zakresie posługiwania się nowymi aplikacjami,
- zorientowanie na klienta,
- zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
- dobre zdolności analityczne, dbałość o szczegóły,
- zdolność do pracy pod presją,
- zorganizowanie i umiejętność wyznaczania priorytetów.

OFERUJEMY:
- doskonalenie zawodowe w dynamicznym, rozwijającym się przedsiębiorstwie,
- konkurencyjne wynagrodzenie z atrakcyjnym pakietem świadczeń,
- darmowa, prywatna opieka medyczna,
- elastyczne świadczenia dodatkowe,
- dodatkowe ubezpieczenie na życie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie Curriculum Vitae wraz numerem referencyjnym na adres e-mail:

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
E-mail: rekrutacja.kozik@trenkwalder.com.pl
www.trenkwalder.pl

Prosimy o dopisanie w CV: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.

dodane przez Trenkwalder & Partner