Konsultant Helpdesk | Łódź

Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku. W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Multilingual Shared Services (SSC/BPO), IT and Telecoms, Engineering, Accounting and Finance oraz Sales and Marketing.

Obecnie dla jednego z naszych klientów, wiodącej firmy z branży IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultant Helpdesk

miejsce: Łódź

Zakres obowiązków:

·          Identyfikowanie problemów zgłaszanych przez klientów na podstawie zebranych informacji.

·          Pomoc klientom w rozwiązywaniu ich problemów związanych z usługami według udokumentowanych procedur i procesów.

·          Telefoniczne kontaktowanie się z klientami w celu zapewnienia aktualizacji statusu problemu.

·          Dokładne rejestrowanie wszystkich kontaktów z klientem.

·          Informowanie klientów o możliwych sposobach wsparcia oraz o podjętych krokach mających na celu rozwiązanie ich problemu.

Wymagania:

·          Podstawowa znajomość zagadnień z obszaru IT

·          Płynny język angielski (w mowie i w piśmie)

·          Doskonałe zdolności interpersonalne

·          Gotowość do pracy zmianowej

·          Wielozadaniowość

Oferujemy:

·         Umowa o prace

·         Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia nowych umiejętności

·         Codzienny kontakt z językiem obcym

·         Prace w przyjaznej atmosferze i międzynarodowym środowisku

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres: jakub.frylow@reedglobal.com

Prosimy o załączenie w CV poniższej klauzuli:

'Zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz.96 ze zm.) niniejszym wyrazam dobrowolnie zgode dla Reed Employment Limited Oddzial w Polsce z siedziba w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 123a na:

- przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z udzialem mojej osoby,

- udostepnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom z grupy Reed do celów zwiazanych z procesem rekrutacji.

Przysluguje mi prawo dostepu do moich danych i ich poprawiania.'

dodane przez REED