specjalista ds. obsługi klienta

wymagania: GP People jest firmą doradztwa personalnego i agencją pracy tymczasowej o ugruntowanej pozycji na rynku. Firma istnieje od 2002 roku, a swoją działalność skupia na oferowaniu przedsiębiorstwom innowacyjnych rozwiązań zwiększających efektywność zatrudnienia. GP People należy do Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia SAZ oraz Business Centre Club- największych organizacji w Polsce skupiających agencje zatrudnienia. Dzięki GP People pracę znalazło już 5000 pracowników.

wymagania:

- poprawna polszczyzna
- kultura osobista
- otwartość i kreatywność
- mile widziane osoby posiadające status osoby uczącej się
- mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

obowiązki:

- rozwiązywanie problemów klientów
- odbieranie połączeń z zapytaniem o ofertę, usługę lub fakturę
- udzielanie informacji o promocjach
- pomoc techniczna

oferujemy:

- elastyczny czas pracy
- możliwość stałego zatrudnienia
- eventy integracyjne
- nowoczesne, klimatyzowane biuro
- pracę w młodym zespole

opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie CV z dopiskiem POŁACZENIA/04/14  na adres mailowy:

gdansk@gppeople.pl

Numer referencyjny: POŁACZENIA/04/14

dodane przez gppeople