Data ważności ogłoszenia: 2014-09-17 09:00

Konsultanci telefoniczni.Praca od zaraz dla osób uczących się do 26 roku życia.

Agencja Pracy Tymczasowej CRAFTS poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:

Konsultant telefoniczny

Wymagania:
- umiejętność poprawnego wysławiania się i dobra dykcja,
- dyspozycyjność i gotowość do pracy (system dwuzmianowy od 9 - 21), dodatkowo jedna sobota w miesiącu
- pracownicy rozpoczynający pracę pracują na drugiej zmianie 15- 21,
- doświadczenie w sprzedaży,
- znajomość obsługi komputera,
- orientacja na osiąganie rezultatów i motywacja do pracy.

Obowiązki:
- telefoniczny kontakt z Klientami,
- profesjonalna obsługa obecnych Klientów sieci telefonicznej Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe (10 zł brutto/h + premie za każdą sprzedaną usługę),
- elastyczny grafik,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia doświadczenia,
- bezpłatne szkolenia i kursy,
- opiekę trenerską przez cały czas pracy,
- jasną ścieżkę kariery i awansów,
- stabilne zatrudnienie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.'

dodane przez P.W.CRAFTS