Data ważności ogłoszenia: 2014-04-14 23:00

Konsultanci telefoniczni.Praca od zaraz dla osób uczących się do 26 roku życia.

Agencja Pracy Crafts poszukuje kandydatów na stanowisko;

Konsultant telefoniczny

Szukamy osób energicznych, komunikatywnych oraz pozytywnie nastawionych do nowych wyzwań.

Nie obawiaj się, że nie masz doświadczenia zawodowego. Wszystkiego nauczą Cię nasi trenerzy!

Obowiązki:
- telefoniczny kontakt z Klientem,
- przedstawianie oferty handlowej
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Praca od poniedziałku do piątku ( dwie zmiany 9-13 , 17-21)
Grafik ustalany indywidualnie.
Wymagania:
- status osoby uczącej się do 26 roku życia
- dyspozycyjność min. 100h/msc,
- umiejętność sprawnego i poprawnego posługiwania się polszczyzną.

Oferujemy:
- stabilną pracę na umowę zlecenie,
- wynagrodzenie godzinowe ( 10- 12 zł/h ) + atrakcyjne prowizje,
- jasną i realną ścieżkę kariery,
- szkolenia pozwalające uzyskać uniwersalną wiedzę i umiejętności,
- opiekę trenerską przez cały czas pracy,
- miłą atmosferę w zgranym zespole.

Nie wahaj się i wyślij do nas swoje CV!

dodane przez P.W.CRAFTS