Młodszy Analityk (II linia wsparcia)

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Nasz Klient, międzynarodowy lider w produkcji oraz wdrażaniu systemu klasy ERP QAD Enterprise Applications (MFG Pro), obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko: Młodszy Analityk (II linia wsparcia)
Miejsce pracy: Wrocław
Wynagrodzenie: 4 500 brutto
Zadania:
• techniczne wsparcie międzynarodowych klientów (helpdesk),
• badanie problemów występujących w aplikacjach,
• troubleshooting (rozwiązywanie problemów technicznych).

Od Kandydatów oczekujemy:
• wyższego wykształcenia (preferowane wykształcenie techniczne)
• mocnych podstaw z zakresu baz danych (zapytania SQL)
• wiedzy z zakresu programowania (doświadczenie komercyjne w programowaniu obiektowym byłoby dodatkowym atutem), - dodatkowym atutem byłaby również wiedza z zakresu finansów bądź procesów produkcyjnych
• biegłej znajomości języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:
• konkurencyjne wynagrodzenie
• pakiet socjalny
• miłą atmosferę pracy
• warunki sprzyjające rozwojowi zawodowemu
• elastyczne godziny pracy
Grafton Recruitment,
Wrocław Branch
wroclaw@grafton.pl

dodane przez graftonwro