Obsługa klienta ( połączenia przychodzące )

GP People jest firmą doradztwa personalnego i agencją pracy tymczasowej o ugruntowanej pozycji na rynku. Firma istnieje od 2002 roku, a swoją działalność skupia na oferowaniu przedsiębiorstwom innowacyjnych rozwiązań, zwiększających efektywność zatrudnienia. GP People należy do Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia SAZ oraz Business Centre Club- największych organizacji w Polsce skupiających agencje zatrudnienia. Dzięki GP People pracę znalazło już 5000 pracowników.

Jesteś studentem? Chcesz się rozwijać?

Masz już dość smażenia frytek i robienia hamburgerów w  swojej obecnej pracy?

Zgłoś się do nas! Mamy dla ciebie pracę biurową z elastycznym grafikiem.

Obecnie dla naszego międzynarodowego Klienta z branży telekomunikacyjnej, w związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

konsultant ds. obsługi klienta ( połączenia przychodzące )

Poszukujemy osoby komunikatywnej, która szybko się uczy i chciałaby zdobyć doświadczenie w profesjonalnej firmie.

obowiązki:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za odbieranie połączeń przychodzących i informowanie klientów o aktualnych ofertach. To Klienci dzwonią do Ciebie, a nie Ty do nich. Praca polega na informowaniu klientów o stanie ich konta abonenckiego, płatnościach fakturach, etc.

oferujemy:

Oferujemy pracę w oparciu o umowę zlecenie i pracę w nowoczesnym biurze. Prócz stawki podstawowej oferujemy premie uznaniowe. Grafik jest dostosowany do Państwa dyspozycyjności a każdy pracownik przed podjęciem pracy bierze udział w szkoleniu.

opis dodatkowy:

Nie wahaj się i już dziś przyślij nam swoje CV abysmy mogli zaprosić Cię na rozmowę :)
Nasz adres:  gdansk@gppeople.pl

W tytule maila proszę wpisać: CSTC/02/2014.

Proszę załączyć klauzulę Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

dodane przez gppeople