Zatrudnimy studenta do pracy w biurze

W związku z rozwojem, firma szkoleniowa poszukuje studenta do pracy w biurze     w godzinach od 9 - tej do 17 - tej przez  5 dni w tygodniu (poniedziałek - piątek).

Opis stanowiska pracy:

  • ·         Intensywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych

  • ·         Budowanie długotrwałych relacji biznesowych

  • ·         Telefoniczny i mailowy kontakt przy nawiązywaniu relacji

  • ·         Prowadzenie i poszerzanie bazy danych klientów

Nasze oczekiwania

  • ·         Studenci ostatnich lat studiów

  • ·         Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, łatwość w nawiązywaniu kontaktu

  • ·         Komunikatywność, brak barier przed nawiązywaniem kontaktów przez telefon

  • ·         Umiejętność pisania

  • ·         Kultura osobista

  • ·         Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientem

  • ·         Samodzielność, systematyczność oraz inicjatywa

  • ·         Chęć ciągłego rozwoju i uczenia się

  • ·         Dobra znajomość pakietu MS Office

  • ·         Znajomość CRM

  • ·         Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży szkoleń/marketingu

Oferujemy

  • ·         Umowę zlecenie

  • ·         Realną możliwość kontynuacji współpracy przy odnoszeniu sukcesów na stanowisku

  • ·         Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia kwalifikacji zawodowych

  • ·         Przyjazną atmosferę współpracy

Prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres email: biuro@peoleofprogress.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

dodane przez MartynaLegat