Data ważności ogłoszenia: 2014-03-28 21:05

konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta

Aktualnie dla naszego międzynarodowego Klienta, który od lat specjalizuje się w obsłudze klienta, poszukujemy osób na stanowisko: konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta nr referencyjny: ccl/02/2014 miejsce pracy: Gdańsk region: pomorskie

obowiązki:

- odbieranie połączeń przychodzących
- udzielanie informacji dotyczących usług i faktur
- informowanie o akcjach promocyjnych i nowych ofertach
- rozwiązywanie problemów technicznych klientów
  wymagania: - dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
- silna motywacja do pracy i chęć rozwoju zawodowego
- dobra dykcja
- wesołe usposobienie
- miły ton głosu
- mile widziani studenci

oferujemy:

- elastyczny czas pracy (dostosowywany indywidualnie do zajęć na uczelni bądź dodatkowej pracy)
- szkolenia umożliwiające efektywną pracę
- atmosferę wsparcia i pomoc we wdrożeniu się do pracy
- pracę w zgranym i młodym zespole
- pracę od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: gdansk@gppeople.pl

Zapewniamy Państwu pełną dyskrecję.

dodane przez gppeople