Praca - Konsultant Telefoniczny z j. rosyjskim

Praca - Bydgoszcz

Firma Eco-Vital poszukuje osób na stanowisko:

Konsultant Telefoniczny z j. rosyjskim

Opis stanowiska:

- telefoniczny kontakt z klientem,

- zapraszanie na spotkania pokazowe.

Wymagania:

- biegła znajomość języka rosyjskiego (wymóg konieczny!)

- łatwość nawiązywania kontaktów,

- podstawowa znajomość obsługi komputera,

- umiejętność pracy w zespole,

- komunikatywność,

- miły głos przez telefon,

- zaangażowanie,

- pozytywne nastawienie.

Oferujemy:

- elastyczne godziny pracy, system pracy dwuzmianowy,

- miłą atmosferę i warunki pracy,

- możliwość rozwoju zawodowego i awansu,

- profesjonalne szkolenia,

- atrakcyjny system prowizyjny, uzależniony od efektów pracy,

- niezbędne narzędzia pracy.