Data ważności ogłoszenia: 2014-03-27 22:00

pakowacz/ -ka

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy handlowej, czołowego dostawcy kart, poszukujemy osób na stanowisko: pakowacz / -ka nr referencyjny: pak/02/2014 miejsce pracy: Gdańsk region: pomorskie

wymagania:

 - dobry wzrok
- gotowość do pracy w systemie III zmianowym 6-14, 14-22, 22-6

- sumienność i odpowiedzialność

 Obowiązki:                     naklejanie kart, etykiet na nośnik                    pakowanie ręczne kart, ulotek i opakowań                    praca przy numeracji Oferujemy:- pracę w oparciu o umowę zlecenie- możliwość nawiązania stałej współpracy- miłą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: gdansk@gppeople.pl

Zapewniamy Państwu pełną dyskrecję.

dodane przez gppeople