Data ważności ogłoszenia: 2014-03-05 21:00

konsultant ds. obsługi klienta

Praca idealna dla studentów. Możliwość połączenie nauki z pracą.

wymagania:

- dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
- silna motywacja do pracy i chęć rozwoju zawodowego
- dobra dykcja
- wesołe usposobienie
- miły ton głosu

obowiązki:

- odbieranie połączeń przychodzących
- udzielanie informacji dotyczących usług, fakrur, połączeń
- informowanie o akcjach promocyjnych i nowych ofertach
- rozwiązywanie problemów technicznych klientów

oferujemy:

- zaskakująco miłe miejsce pracy
- elastyczny czas pracy (dostosowywany indywidualnie do zajęć na uczelni bądź dodatkowej pracy)
- atmosferę wsparcia i pomoc we wdrożeniu się do pracy
- szkolenia umożliwiające efektywną pracę
- pracę w zgranym zespole ciekawych osób
- możliwość 'wygadania się' do słuchawki :)
- pracę od zaraz

opis dodatkowy:

Nowy projekt !!!

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: gdansk@gppeople.pl
Zapewniamy Państwu pełną dyskrecję.
UWAGA!!! Zastrzegamy sobie prawo odrzucenia aplikacji, które nie będą zawierały prawidłowego numeru referencyjnego w temacie e-maila.

dodane przez gppeople