Doradca ds. nieruchomości

BKM Nieruchomości powstało w wyniku rosnącego zapotrzebowania na profesjonalną i kompleksową obsługę obrotu nieruchomości. Firma oferuje szeroki zakres specjalistycznych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych, w zakresie: kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości; organizacji procesu transakcji; wyboru strategii działania; promocji i reklamy ofert.

JEŚLI WIESZ JAK SZUKAĆ, OFEROWAĆ I ŁĄCZYĆ TO CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Doradca  ds. nieruchomości

Miejsce pracy: Wrocław

Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

pozyskiwanie ofert sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości

wprowadzanie nowych ofert do systemu oraz aktualizacja istniejących

przygotowywanie ofert potencjalnym klientom

prezentacja nieruchomości

pomoc w kompletowaniu dokumentów dotyczących nieruchomości

Wymagania:

łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania relacji z klientami

bardzo dobra organizacja czasu pracy

silna motywacja do pracy i realizacji celów

wysoka etyka pracy

zainteresowanie tematyką nieruchomości

doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem

samochód + prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

szkolenia

oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne na podstawie umowy zlecenia lub umowy agencyjnej.

dostęp do zaawansowanych aplikacji ułatwiających pracę

reklamę ogłoszeń na portalach branżowych

wsparcie i przyjazną atmosferę profesjonalnego zespołu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres biuro@bkm-nieruchomosci.pl

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE. JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

dodane przez bkmbiuro