Data ważności ogłoszenia: 2014-02-28 10:00

Zostań Ambasadorem INVICTA

Z myślą o promocji Honorowego Dawstwa Komórek Jajowych i Nasienia, Klinika INVICTA uruchomiła specjalny Program dla Ambasadorów tej idei. W ramach współpracy z Bankiem Komórek Jajowych i Nasienia INVICTA, ochotnicy będą prowadzili działania informacyjne oraz pozyskiwali kandydatów na dawców. Za swoje zaangażowanie oraz wyniki będą otrzymywali rekompensatę.

wymagania:

Ambasadorem Honorowego Dawstwa Gamet może zostać każda pełnoletnia osoba, która zdecyduje się na współpracę z placówką i podpisze umowę.

obowiązki:

Ambasador będzie zajmował się udzielaniem informacji nt. idei, regulacji prawnych i przebiegu procesu dawstwa.

oferujemy:

Za zrekrutowanie dawczyni komórki jajowej, która zakwalifikuje się do programu, otrzyma on rekompensatę w wysokości 300 zł netto. W przypadku rekrutacji dawcy nasienia kwota ta wyniesie 100 zł netto.

opis dodatkowy: Aby zgłosić swój udział w inicjatywie, należy skontaktować się z Koordynatorem Banku Nasienia i Komórek Jajowych INVICTA.

Kontakt z Koordynatorem: nr tel. 784 365 713, adres e-mail koordynatordawczyni@invicta.pl

Więcej informacji na stronie: www.invicta.pl/ambasador

dodane przez INVICTA