MECHANIK-KONSTRUKTOR

Firma Partner sp. j. to młoda dynamicznie rozwijająca się Agencja Pracy Tymczasowej wyspecjalizowana w zakresie selekcji i rekrutacji kadry pracowniczej.

Od kilku lat sukcesywnie rozbudowujemy bazę o coraz to nowych Klientów.
Główna siedziba firmy znajduje się w Piasecznie k/ Warszawy, posiadamy również oddział na terenie Pruszkowa k/Warszawy.

Personel tworzący firmę PARTNER sp. j. posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, zdobyte dzięki obsłudze jednych z największych t

Agencja Pracy Tymczasowej Partner wyspecjalizowana w zakresie selekcji i rekrutacji kadry pracowniczej poszukuje dla swojego klienta, pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- projektowanie w środowisku 3D SolidWorks

- tworzenie dokumentacji technicznej

Oczekujemy:
-doświadczenie: min 2 lata
-wykształcenie wyższe techniczne (preferowane) mechaniczne
-biegła umiejętność projektowania w środowisku 3D SolidWorks
-wiedza z dziedziny konstrukcji energoelektronicznych
-komunikatywna znajomość języka angielskiego
-dobra znajomość rysunku technicznego

-umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej

    - umiejętność analitycznego myślenia
    - dobra organizacja pracy i pasja w działaniu

Oferujemy:
-umowę o pracę
-pracę na stałe
-pracę w renomowanej firmie
-możliwość awansu
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres joanna.krupa@partnerpraca.pl w tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska, kontakt 22 713 81 97

dodane przez partner123